Rezerwacja 100% ON-LINE


GOLF CLUB - Pole Golfowe - ZAPRASZAJĄ

GOLF CLUB - Pole Golfowe - ZAPRASZAJĄ

Region Zachodnipomorski stał się od niedawna mekką dla golfistów. W oddalonym od naszych domków o 6km Łukęcinie znajduje się ogólnodostępne pole golfowe, które oferuje 9 dołków o różnym stopniu trudności, 20 stanowisk driving range i putting green.

 

Niezwykły mikroklimat, sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze to dodatkowe walory tego rekreacyjnego terenu pozwalającego przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu całej rodzinie.

 

W oddalonym od Pobierowa o 60km Kołczewie, na Wyspie Wolin, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy posiadający dwa pola golfowe, jedno 18 dołkowe, drugie 9 dołkowe. Naturalne środowisko i zróżnicowne ukształtowanie terenu pola golfowego zajmującego powierzchnię 66 ha stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa. Zjeżdżają sie tutaj liczni amatorzy tego sportu z całej Polski, oraz ze Szwecji,Niemiec, Danii i innych Państw.
[1] [2] [3] [4]Opublikowane na stronach internetowych Nawara.pl materiały oraz informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Szczególnie polecamy: Domek w Pobierowie, Domki nad morzem Pobierowo, Domki letniskowe nad morzem w pobierowie, Noclegi nad morzem, Wczasy w Pobierowie, Pobierowo domki letniskowe
Pobierowo zaprasza na wczasy.