Rezerwacja 100% ON-LINE


NOWY domek nr. 4 z tarasem

   
NOWY domek nr. 4 z tarasem

NOWY domek drewniany nr 4 z tarasem ( bliźniaczy ) z niezależnymi wejściami dla dwóch rodzin 4 lub 5 osobowych.

 

Domek drewniany nr 4 przeznaczony jest na dwie niezależne rodziny 4 lub 5 osobowe.

 

NOWY domek drewniany nr 4 składa się z dwóch niezależnych części 4-5 osobowych z własnymi łazienkami. W każdej połowie domku znajdują się dwa pokoje ( pierwszy na dole i drugi u góry pod tzw. skosami - sypialnia ).     W pokoju na dole ( podwójnie rozkładana sofa do spania, szafa, komoda + TV, stolik ).    W sypialni pod tzw. skosami u góry ( 3 pojedyncze tapczany, szafka nocna ). W łazienkach ( WC, kabina natryskowa, umywalka, szafka na kosmetyki ).

 

Na wyposażeniu domku ( każdej części ) znajdują się również: komplet naczyń, garnków, sztućców dla 5 osób, czajnik elektryczny, szklanki, kuchenka gazowa turystyczna, lodówka. Taras z meblami ogrodowymi, miejsce na GRILL, dodatkowo leżak i parawan.

 

Miejsce parkingowe - przy domku - teren ogrodzony / zamknięty.

 
Zobacz Wszystkie zdjęciaOpublikowane na stronach internetowych Nawara.pl materiały oraz informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Szczególnie polecamy: Domek w Pobierowie, Domki nad morzem Pobierowo, Domki letniskowe nad morzem w pobierowie, Noclegi nad morzem, Wczasy w Pobierowie, Pobierowo domki letniskowe
Pobierowo zaprasza na wczasy.